www.businessjoga.cz

Praktické informace
If you want money then at crypto dice you should pick it up right now!

Čas
Standardní lekce včetně krátké relaxace trvá 50 min. Nabízím i "express" 30 minutovou zkrácenou lekci pro časově velmi vytížené osoby. Nejlépe se cvičí před snídaní a před obědem. Odpolední hodiny je vhodné plánovat alespoň 2 hodiny po obědě. Poslední hodina by neměla začínat později než ve 20:00.
Cena
První – zkušební lekce je zdarma. Cena za skupinové lekce záleží na počtu osob ve skupině a vzájemné dohodě. Individuální lekce: 1100Kč/hod.
Co s sebou a na sebe
Jóga i pilates se cvičí naboso na podložkách. Ráda vám na zkušební hodinu podložku zapůjčím a poté doporučím, kde si můžete koupit vaši vlastní (např: www.yogashop.cz/podlozky-na-jogu/). S sebou můžete nosit i osušku nebo lehkou deku (vhodná pro závěrečnou relaxaci). Vezměte si prosím lahev s vodou – ideálně neperlivou. Oblečení pohodlné, doporučuji více vrstev – dle teploty místnosti  lze poté odkládat. Můj tip: pohodlné 3/4 kalhoty, tílko a lehká mikina (inspiraci hledejte např. na: www.yogashop.cz/obleceni-na-jogu/, www.yogapoint.cz/o-joze/clanky/v-cem-na-jogu-panove/, www.yoganet.cz/obleceni-na-jogu-pilates-fitness). Doporučuji alespoň 1,5 hodiny před cvičením nejíst těžká jídla.
Skupinové/individuální lekce
Záleží na vašem přání, prostorových a finančních možnostech.  Při individuální péči se dostává maximální péče jen vám, vše je přizpůsobeno vašemu zdravotnímu stavu, kondici atd.  Lekce lze vést i v Aj. Skupinové lekce jsou maximálním možným způsobem přizpůsobeny zdravotnímu stavu, kondici atd. většiny i jednotlivců. Lekce fungují i jako team building.
Prostor
Pro individuální lekce stačí malá kancelář či jiná místnost, kam se na zem vejdou dvě podložky (karimatky). Pro skupinové lekce jsou nejlepší konferenční nebo jiné místnosti – kolik se do místnosti vejde podložek, cca tolik osob může cvičit. Okna a možnost větrání je vítána! Pokud není ve firmě sprcha, lze tomu přizpůsobit druh cvičení nebo lekce realizovat až po skončení pracovní doby.
Jak se přihlásit?
Stačí jen vyplnit tento formulář, nebo mi pošlete e-mail na ivona@pilates-power-joga.cz
Pro koho je vhodná jóga/pilates, zdravotní problémy.
Jóga je určena pro kohokoli zdravého (jakéhokoli věku i kondice), kdo hledá kromě fyzické námahy a štíhlého těla i něco navíc ... Pilates doporučuji jako ideální "terapii" především pro maminky po porodu, pro všechny, kdo mají problémy se zády, ale např. i pro jednostranně zaměřené sportovce. Případné zdravotní problémy lze řešit individuálně (úprava pozic atd.), ale především s ohledem na doporučení vašeho lékaře.

Vyzkoušejte lekci jógy nebo pilates a uvidíte, jak se budete cítit, jak vám půjde práce, kolik energie budete mít, jak budou reagovat kolegové, rodina... Věřím, ze budete nadšeni!


 
 

Fotogalerie jógy a pilates

IMG_9059.jpg IMG_9192.jpg IMG_9218.jpg ram2.jpg